YENİ İSİM BULMA TEKNİĞİ

KEMAL HALUK CEBE

Kategori
Genel Bilgiler

İsimlerin enerjisi + isimlerin titreşimi + isimlerin anlamı+ isimlerin frekansı + isimlerin verdiği mesaj olarak bilinen 5  ana kriterdir. İSİM ÇALIŞMALARININ TÜMÜ KEMAL HALUK CEBE NİN KULLANDIĞI VE  KENDİ ARAŞTIRMALARI İLE BULDUĞU 149 KRİTERE GÖRE YAPILMAKTA OLUP; DÜNYA DA TEKTİR.

İsimlerin karakter analizini yapabilmek için 5 hususu bilmek gerekli. Bu sosyal bilim bu konu başlıklarını kapsamaktadır. İsimlerimiz bize kim olduğumuzu, soyumuzu nasıl karaktere sahip olduğumuzun kopyalarını vermektedir. Bu analizleri sadece isim koçluğu eğitimini alan kişiler tarafından yapılabilmektedir. İsim Falı ile karıştırılmaması gerekmektedir. Türkiye’de bu konuda 1980 yılından itibaren bilimsel araştırmalarını yaparak 87000 ismi incelemiş sonunda isimlerin karakteristik tesirlerini bulmuş olan Kemal Haluk Cebe isim koçluğu eğitimini verirken. Hayatta her şeyin kuantum teorisinde olduğu gibi titreşimler yaparak bedenimize çarparak bedenimizce emilmesini sağlamaktadır. Taşımakta zorlandığımız isimler bize dezavantaj vermekte olup, hayatımızın her anında bizi engellemektedir.
Kemal Haluk Cebe bize isimlerin önüne yeni bir isim bularak bu titreşimin doğru ve güçlü olmasını sağlayarak, isimlerin bize son derece düzgün bir aktivasyon yapmasına sebep olmaktadır.
Ayrıca verdiği isim veya mantraları kullanma zorluğunu ortadan kaldırarak. Her harfi notalamış bunların verdiği titreşimleri keşfedip, Cep telefonlarımıza zil sesi olarak vermektedir. Bu titreşimlerde. Verilen ismi hiç kullanmasak bile bize doğru titreşimi yaratarak hayatımızı doğru yönde etkilemesine sebep olacaktır. Sadece bu konudaki çalışma 11 yıl sürmüştür.
Ayrıca bir grafik ile (kalp elektrosu şeklinde) isimlerimizin neden bize sıkıntı verebildiğini workshoplarda izah ederek. Nasıl bir hal aldığını göstermektedir.
Karı-koca arası Anne- çocuk Baba-çocuk kayınvalide-damat gibi ilişkilerdeki sıkıntıları ortaya koyarak çözüm getirmektedir. Ayrıca düzensiz giden iş ve aşk hayatımızın titreşimlerini artırarak, doğru zamanda doğru kararları vermemizi sağlamaktadır.
Çinlilerin 5000 yıl önce; hatta halen kullandıkları isim koyucularının yerini şimdide Kemal Haluk Cebe’nin yetiştirdiği isim koçları almaktadır. Bir kısım insan isminden memnun değil. Yapılan istatistiklerde 1000 kişiye sorulmuş 328 kişi isminden memnun olmadığını, 421 kişide hiç düşünmediğini, 251 kişide memnun olduğunu ifade etmiştir.
Bu 328 kişinin içinde 226 kişide isminin ona ağır geldiğini ve bu yüzden ismini değiştirmeyi düşündüğünü söylediler.
Her ne olursa olsun Kemal Haluk Cebe ve isim koçları sizin isminizi değiştirmenize gerek kalmadan size ilave verecekleri isimleri ister mahkeme kararı ile isterse de sadece takma isim olarak ta kullanmasının kâfi gelebileceğini söylemektedir.

Özellikle workshoplarda bu konuyla ilgili detaylı bilgileri alarak, kaliteli yaşama doğru yol alabilirsiniz diyor Kemal Haluk Cebe.

Workshoplarda yakınlarınız ile ilişkilerinizi en yüksek seviyeye çıkarabilmenizin yollarını öğretmekte ve eğitim konuları ile bilgileri size aktarmaktadır.
İsimlerin sırlarını açıklayarak çok farklı bir konuya imza atmaktadır.